Zestawy

Wysokiej jakości ul pszczół jest podstawą każdej zdrowej rosnącej kolonii pszczół, która początkowo liczy tylko kilkaset, ale później może rozwinąć się w liczącą kilka tysięcy głów pszczołę.
Niezależnie od tego, czy jest to konstrukcja drewniana , słomiana czy plastikowa, zawsze powinniśmy dostosowywać jakość wybranego materiału do wybranego miejsca, zmieniając się w zależności od sezonu.

Do najbardziej praktycznych uli należą zasadniczo cienkościenne drewniane ule, złożone z dwóch lub więcej przedłużeń o różnych głębokościach. Ze względu na możliwość odłączenia poszczególne dna ulu są łatwo dostępne, dlatego regularna kontrola konstrukcji woskowych, a także stan zdrowia samej kolonii jest dziecinnie proste.
Ula Langstrota jest jednym z najbardziej znanych i najbardziej rozpowszechnionych. Ul, podobnie jak tradycyjny ul przedłużający, składa się z dna ula , kilku przedłużeń z funkcją plastra miodu i ogrodnictwa zgodnie z wybraną głębokością i umiejscowieniem, a na koniec pokrywki , zwykle wyposażonej w warstwę blachy, w celu bezpiecznego zamknięcia całego ula.

zniżka
10%
na magazynie
wysyłka dzisiaj

Ul o wymiarze 39 x 24

Ul o wymiarze 39 x 24

W magazynie

Drewniany ul o wymiarze 39 x 24 dla pomieszczenia 11 klatek.

799,99 Zł
889,99 Zł

na magazynie
wysyłka dzisiaj

Przedłużenie ula Langstroth

Przedłużenie ula Langstroth

W magazynie

Kompletne trzy częściowe przedłużenie ula wykonane w całości za drzewa dla 30 ramek Langstroth.

396,99 Zł