Przedłużenie ula Langstroth

Kod towaru: 1001
Waga: 15 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Kompletne trzy częściowe przedłużenie ula wykonane w całości za drzewa dla 30 ramek Langstroth. Pełny opis
W magazynie
396,99 Zł

Przedłużenie ula Langstrotha

Wysokiej jakości trzyczęściowy ul typu Langstroth, wykonany z połączenia naturalnego drewna jodłowego i sosny nowozelandzkiej o grubości 2 cm. Przedłużki mają miejsce na umieszczenie 10 ramek Langstroth, siatkowe dno i podwójny dekiel zapewni twojemu ulowi bardzo przytulne miejsce do jego bardzo wymagającej, słodkiej pracy.

Skład ula:

Wysokiej jakości ocynkowane plecione dno z zamykanym stelażem i przestronną ulotką , ułatwiające start i lądowanie powracających pszczół.

Trzy częściowe przedłużenie, które możesz ustawić jeden na drugim do umieszczenia 10 ramek Langstroth, przedłużenie Langstroth 5/8 24,5 cm głębokości, dysza Langstroth 5/8 Średni 16,8 cm przedłużacz 5/8 Langstroth Płytki 14,5 cm.

Wewnętrzna pokrywa podajnika wykonana w całości z drewna z bocznymi otworami wentylacyjnymi i górną drewnianą pokrywą z folią zabezpieczającą do zamknięcia ula.


Ule zaczepowe są najczęściej stosowanymi systemami uli nie tylko w Czechach, ale także dzięki ich praktyczności na całym świecie. Główną zaletą uli przedłużających jest łatwy dostęp do wnętrza ula, ram i tym samym do miodu . Rój mocujący składa się z dna ula, kilku przedłużeń z funkcją plastra miodu lub ogrodnictwa według lokalizacji, maty oddzielającej matę, folii (nie wchodzi w skład zestawu) i podwójnej pokrywy ula.

Parametry ula:

  • Materiał Jodła / Blacha stalowa.
  • Kolor. Naturalne drewno.
  • Waga 15 kg
  • Gwarancja 2 lata
  • Pakowanie 1 x spód ula, 3 x przedłużenie, 1 x wewnętrzna pokrywa, 1x metalowa pokrywa 1 x krata.
  • Typ. Langstroth.Zapytania klientów


Nový dotaz