Ul o wymiarze 39 x 24

Kod towaru: 1147
Waga: 14 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Drewniany ul o wymiarze 39 x 24 dla pomieszczenia 11 klatek. Pełny opis
W magazynie
889,99 Zł
799,99 Zł

Ul o wymiarze 39 x 24

 Zestaw ula wykonany jest w całości z drewna, posiada  ramą o wymiarach 39 x 24. Korpusy i wszystkie pozostałe elementy wykonane z najlepszego materiału na ule, czyli jodły. Jodła charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi. 

Ule są najpopularniejszymi i najbardziej rozpowszechnionymi rodzajami uli w Europie. Ich duża popularność wynika głównie z nienagannego dostępu do wnętrza ula, przy minimalnym możliwym naruszeniu prywatności pszczół. Niezależnie od tego, czy chodzi o regularne sprawdzanie stanu ramki, stanu kolonii, czy rocznego rocznika, dzięki rozszerzeniom ula możesz zrobić wszystko z łatwością..

Skład ula:

Wysokiej jakości drewniane dno z pełną siatką z plastikową szufladą i zamykanym stelażem oraz przestronną ulotką ułatwiającą start i lądowanie powracającym pszczołom.

Trzy kawałki drewna rozszerzeń położenie układania w stos 11 klatek stopnia pszczeli rámkovou z 39x24 cm.

Drewniana wewnętrzna pokrywa z blaszaną wersją do bezpiecznego zamykania ula.


Ule zaczepowenajczęściej stosowanymi systemami uli nie tylko w Czechach, ale także dzięki ich praktyczności na całym świecie. Widzimy główną zaletę górnych uli w dostępie do ram, a tym samym do miodu . Przedłużenie ula składa się z dna ula, kilku przedłużeń z funkcją plastra miodu lub ogrodnictwa według lokalizacji, maty kratki oddzielającej i podwójnej pokrywy ula.

Parametry ula

  • Materiał. Jodła / Blacha stalowa.
  • Kolor. Naturalne drewno.
  • Rama. 11 szt. 39x24 cm.
  • Typ. Wymiary ramy 39x24.
  • Opakowanie. 1 x spód ula, 3 x przedłużenie, 2 x pokrywa.
  • Waga. 14 kg
  • Gwarancja. 2 lata


Zapytania klientów


Nový dotaz