Pakiet karmienia

Kod towaru: 409
Waga: 34 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Podstawowy pakiet paszowy dla małych indyków rzeźnych, z którego korzysta każdy właściwy hodowca. Pakiet zapewni lepszy rozwój i wzrost małych indyków i indyków. Opakowanie zawiera: 1 x mieszankę dla indyków KR3 18 kg, 1 x skwarki 10 kg, 1 x Micros mielony wapień 5 kg, witaminę C 1 kg i Forticoat 25 Pełny opis
Brak w magazynie

Zobacz dostępność

146,99 Zł

Inne warianty produktu

Pakiet do karmienia indyków

Pakiet pasz jest wyimaginowaną kulą dla początkujących hodowców, którzy czekają na małą dostawkę indyka i nie wiedzą, co dla nich zjeść i jak dbać o małe indyki, aby z nich wyrosły. Wybraliśmy dla ciebie takie towary, które należą do podstawowego wyposażenia pasz i witamin dla udanej hodowli indyków. Teraz trzeba dobrze dobrana miski na wodę słodką i podajnika. Dzięki korzystnemu pakietowi oczywiście zaoszczędzisz znaczne pieniądze.

Zawartość pakietu startowego:

Parametry pakietu:

Mieszanka paszowa dla kurczaków KR3 18 kg przeznaczona jest do hodowli indyków w 3. fazie ich życia. Oznacza to od 5 kg do 10 kg masy ciała i od 9 do 12 tygodnia życia. Karmić drób w nieograniczonych ilościach dużą ilością wody pitnej, np. W wodzie pitnej, gdzie woda jest dłużej utrzymywana w czystości.

Greaves stanowią doskonałe źródło energii dla młodych indyków są idealnym gratka dla wszystkich indyków, ale także innego drobiu, dla którego chcesz zachować doskonałe ukształtowanie. Możesz łączyć skwarki z dowolnym kanałem.

Zmielony wapień służy do żywienia zwierząt gospodarskich. Działa na poprawę ciała, kości i zębów u małych indyków. Zmniejsza również kwasowość gleby. Wykonany z naturalnych surowców, może być stosowany do uzupełniania racji dla zwierząt hodowlanych .

Forticoat pomaga zwalczać warunkowo szkodliwe i bezpośrednio patogenne bakterie w jelicie, szczególnie u indyków. Podawanie profilaktyczne utrzymuje przewód pokarmowy w dobrej kondycji i wspomaga trawienie.

Witamina C jest ważna dla drobiu domowego, szczególnie dla małych indyków w obronie przed infekcjami i różnymi chorobami.


Zapytania klientów


Nový dotaz