Pasza dla kaczek i gęsi VKCH1 18 kg

Kod towaru: 34
Waga: 18 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Większe opakowania tej paszy, przeznaczone wyłącznie dla kaczek w pierwszej fazie życia. Po 3 tygodniach przełącz na mieszankę paszową VKCH2. Pełny opis
W magazynie
65,99 Zł
57,39 Zł
(3,19 Zł / kg)

Inne warianty produktu

Pasza dla kaczek i gęsi VKCH1 18 kg

Dzięki tej paszy początkowej karmimy nasze kaczki od pierwszego dnia do trzeciego tygodnia życia , kiedy przechodzimy na mieszankę paszową VKCH2 . Więc jeśli trzymasz takie małe kaczki lub gęsi, jest to odpowiednie jedzenie dla nich . W tej kategorii drobiu konieczne jest zapewnienie właściwego przechowywania mieszanki ze względu na zwiększoną podatność kaczek na grzyby. Nasze mieszanki są formowane, co jest dla Ciebie dużą zaletą. Przechowuj mieszaninę w suchym, chłodnym miejscu, najlepiej w ciemności.

Są to granulki, które są wlewane bezpośrednio do miski lub podajnika. Dlatego nie są rozpuszczalne w wodzie.

Korzyści z mieszanki:

  • bez konserwantów
  • chroniony przed pleśnią
  • bez użycia surowców pochadzenia zwierzęcego

Jak dozować mieszaninę?

Karm gęsi i kaczki w nieograniczonych ilościach przez cały dzień. Zawsze dostarczaj im świeżą wodę pitną, np. W poidle, gdzie woda pozostanie czysta dłużej niż w misce.

Jego skład:

Pszenica, otręby pszenne, kukurydza, kwiat słodu, obrane tosty ekstrakcyjne z soi (wykonane z GMO), węglan wapnia, diwodorofosforan wapnia, tłuszcz palmowy, chlorek sodu, mąka pszenna.


Zapytania klientów


Nový dotaz