2x pasza dla kaczek i gęsi VKCH1 10 kg

Kod towaru: 124
Waga: 20 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Dzięki tej paszy początkowej karmimy kaczki od pierwszego dnia do trzeciego tygodnia życia, kiedy przechodzimy na mieszankę paszową VKCH2. Pełny opis
W magazynie
87,99 Zł
(4,40 Zł / kg)

Inne warianty produktu

2x pasza dla kaczek i gęsi VKCH1 10 kg

Dzięki tej paszy początkowej karmimy nasze kaczki od pierwszego dnia do trzeciego tygodnia życia , kiedy przechodzimy na mieszankę paszową VKCH2. Więc jeśli trzymasz takie małe kaczki lub gęsi, jest to odpowiednie jedzenie dla nich . W tej kategorii drobiu konieczne jest zapewnienie właściwego przechowywania mieszanki ze względu na zwiększoną podatność kaczek na grzyby. Nasze mieszanki są formowane , co jest dla Ciebie dużą zaletą. Przechowuj mieszaninę w suchym, chłodnym miejscu, najlepiej w ciemności.

Korzyści z mieszanki:

  • bez konserwantów
  • chroniony przed pleśnią
  • bez użycia surowców pochadzenia zwierzęcego
  • Witamina E. Dosyć Witamina E zapewnia zapobieganie zmęczeniu . Ma działanie przeciwzapalne i pomaga rozpuszczać szkodliwe tłuszcze.
  • Witamina A. Wspomaga hematopoezę i jędrne kości.

Jak dozować mieszaninę?

Karm gęsi i kaczki w nieograniczonych ilościach przez cały dzień. Zawsze dostarczaj im świeżą wodę pitną, np. W poidle, gdzie woda pozostanie czysta dłużej niż w misce.

Jego skład:

Pszenica, otręby pszenne, kukurydza, kwiat słodu, ekstrakt tostów obranych z soi (wyprodukowany z GMO), węglan wapnia, diwodorofosforan wapnia, tłuszcz palmowy, chlorek sodu, mąka pszenna paszowa, witamina A i E.


Zapytania klientów


Nový dotaz