3x Mieszanka paszowa dla kurcząt K1 - 10 kg

Kod towaru: 119
Waga: 30.2 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Ta kompletna mieszanka paszowa jest przeznaczona dla kurcząt w wieku do 6 tygodni. Jest to luźna karma zapewniająca zwierzęciu pełne odżywianie. Pełny opis
W magazynie
99,99 Zł
(3,31 Zł / kg)

Inne warianty produktu

Mieszanka dla kurcząt K1 - 30 kg

Jest to kompletna karma dla kurczaków od urodzenia do 6. tygodnia życia . Jego skład zapewnia pełne odżywianie kurcząt. Nasza mieszanka paszowa zawiera naturalne substancje, które w oparciu o sprawdzone eksperymenty naukowe pomagają zmniejszyć kokcydiozę w gospodarstwach.

Jeśli chcesz zaoszczędzić kilkazłotych na pozywienu dla Twojej hodowli, skorzystaj z naszej oferty torebek w opakowaniu zbiorczym. Dzięki temu nie musisz się dłużej martwić o paszę. Na plac przyniesiemy ciężkie torby.

Korzyści:

  • Kokcydioza. Ze względu na naturalne składniki mieszanki hodowla kokcydiozy jest rzadka.
  • Lucera siewna. Kluczowe źródło białka roślinnego i ogromny rezerwuar energii. Pomaga kurom uzupełnić utraconą siłę, stymuluje trawienie i prawidłowe funkcjonowanie wątroby i nerek.
  • Witamina E. Witamina E zapewnia zapobieganie zmęczeniu. Ma działanie przeciwzapalne i pomaga rozpuszczać szkodliwe tłuszcze. Przy wystarczającej ilości witaminy E przyszłe kury nie będą miały tendencji do otyłości.
  • Witamina A. Dzięki witaminie A twoje pisklęta będą miały dorosłe oczy . Promuje hematopoezy i jędrne kości.

Skład paszy:

Pszenica , ekstrakt z łuszczonej soi, makuch rzepakowy, jęczmień, suszone destylatory, otręby pszenne, kukurydza , węglan wapnia, diwodorofosforan wapnia, melasa, chlorek sodu, mąka pszenna. Witamina A i E, a także lucerna.

Dawkowanie:

Pasza przeznaczona jest do chowu kurcząt w wieku do 6 tygodni. Jest oferowany jako pojedynczy kompletna pasza jest zapewnienie wystarczającej ilości wody pitnej poidle. Podawaj jedzenie w postaci gniecionej masy w misce.


Zapytania klientów


Nový dotaz