Słonecznik czarny 10 kg

Kod towaru: 83
Waga: 10 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Nasiona słonecznika stanowią bardzo smaczny suplement diety dla drobiu domowego. Opakowanie zawiera 10 kg nieobranych nasion słonecznika. Pełny opis
Brak w magazynie

Zobacz dostępność

79,99 Zł

Inne warianty produktu

Słonecznik czarny 10 kg

Nasiona słonecznika stanowią bardzo smaczny suplement diety dla kur. Dzięki słonecznikowi możesz ożywić dietę swoich kurczaków 2-3 razy w tygodniu. Lub użyj go jako zdrowej uczty przy wejściu do zagrody. Niektóre bardziej czułe rasy kur będą od czasu do czasu zadowolone z niektórych smaków oferowanych z twojej ręki.

Torba zawiera 10 kg nieobranych nasion słonecznika .

Korzyści:

  • Włączenie nasion słonecznika do diety kur oznacza dobry smak dla kur i większy zapas jaj . Korzystne substancje i bogactwo odżywcze, które ma i zawiera słonecznik, mają korzystny wpływ na składanie kur i jakość jaj.
  • Jednocześnie ma korzystny wpływ na trawienie drobiu , stymuluje aktywność wątroby i jelit oraz zapewnia dobry rozwój namiotów.
  • Jest to unikalne, korzystne ciało dla długoterminowego zaopatrzenia w energię . Twój drób będzie żywiołowy po słoneczniku, z większą dawką radości w życiu.

Dawkowanie:

Podawać codziennie z zalecanym dziennym spożyciem zwykłych kur niosek. Nie zapomnij o świeżych źródłach bezpiecznej wody pitnej. Słoneczniki można wlać do osobnej miski lub zmieszać z mieszanką paszową. Jeśli twoje robaki są udomowione, z łatwością zabiorą słonecznik z ręki.


Zapytania klientów


Nový dotaz