3x Mieszanka paszowa dla kaczek i gęsi 18 kg

Kod towaru: 35
Waga: 18 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Ta karma jest przeznaczona dla starszych zwierząt od 22. dnia życia. Zapewnić wystarczające zaopatrzenie w wodę. Pełny opis
W magazynie
79,99 Zł
70,19 Zł
(3,90 Zł / kg)

Inne warianty produktu

Mieszanka paszowa dla kaczek i gęsi VKCH2 18 kg

Ten kompletny pokarm przeznaczony jest zwierząt starszych od 22 tygodnia życia. Mieszanka przeznaczona jest jednocześnie do tuczu kaczek i gęsi. Nasza mieszanka nie zawiera środków przeciwkurczowych. Więc możesz go karmić, aż drób zostanie całkowicie ubity i nie możesz się doczekać produkcji pieczeni. Mieszanina jest granulowana w workach 25 kg. Mieszanka jest również zabezpieczona przed pleśniom, na które każdy hodowca w tej kategorii drobiu musi zwrócić szczególną uwagę.

Korzyści z paszy:

  • nie zawiera środków przeciwkurczowych
  • zabezpieczone przed pleśnią
  • gwarantuje szybkie tuczenie drobiu
  • bez środków przeciwkurczowych

Mieszanka dozująca:

Karm kaczki i gęsi w nieograniczonych ilościach przez cały dzień. Nie zapomnij zaopatrzyć się w świeżą wodę pitną, np. w poidle, dzięki któremu woda zastanie dłużej czysta.

Skład paszy:

Pszenica, otręby pszenne, kukurydza, kwiat słodu, obrane tosty ekstrakcyjne z soi (wykonane z GMO), węglan wapnia, diwodorofosforan wapnia, tłuszcz palmowy, chlorek sodu, mąka pszenna.

Twoja przewaga:

Teraz możesz skorzystać z naszego specjalnego opakowania zbiorczego tego związku. Ponadto dostarczymy mieszaninę bezpośrednio na twój adres w uzgodnionym czasie . Eliminuje to ciężką pracę ciągnięcia worków.


Zapytania klientów


Nový dotaz