Mieszanka paszowa dla kur K3

Kod towaru: 28
Waga: 10.2 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Karma dla kurczaków od 10. do 22. tygodnia życia. Zapewnij swojej hodowli dostarczającą ilość pitnej wody. Pełny opis
W magazynie
29,99 Zł
(2,94 Zł / kg)

Inne warianty produktu

Mieszanka paszowa dla kur K3 - 10 kg

Jest to luźna mieszanka paszowa przeznaczona dla kurczaków od 10. tygodnia życia. Jest to kompletna karma do doskonałego chowu kurcząt , aby później odpowiednio tolerować zdrowe i duże jaja.

Korzyści K3

  • bez użycia surowców pochadzenia zwierzęcego
  • Zawartość witaminy A i E.
  • wysoka zawartość lucerny siewnej

Lucerna siewna. Kluczowe źródło białka roślinnego i ogromny rezerwuar energii . Pomaga kurom uzupełnić utraconą siłę. Stymuluje trawienie i prawidłowe funkcjonowanie wątroby i nerek.

Witamina E.  Witamina E zapewnia zapobieganie zmęczeniu. Ma działanie przeciwzapalne i pomaga rozpuszczać szkodliwe tłuszcze. Przy wystarczającej ilości witaminy E kury nie będą miały tendencji do otyłości .

Witamina A. Dzięki witaminie A kury będą miały wzrok orła. Promuje hematopoezy i jędrne kości.


Skład paszy

Pszenica, kukurydza, ekstrakt z soi opiekany (wyprodukowany z GMO), owies zwyczajny, mączka lucerny siewnej, węglan wapnia, otręby pszenne, ekstrakcja słonecznika częściowo obłuszczona, diwodorofosforan wapnia, chlorek sodu, DL - metionina

Jak karmić

Około 75 g na jedną kurę dziennie do 22 tygodnia życia. Następnie zalecamy przejście na  mieszankę paszową dla kur niosek N2. Nie zapomnij podać świeżej wody, np. w poidle.

Twoja przewaga

Dostarczymy wysokiej jakości paszę na wyznaczony przez Ciebie adres. Nie musisz martwić się o transport ciężkich worków. Ponadto możesz skorzystać z naszej oferty, a mieszanka paszowa zamówić w opakowaniu zbiorczym, dzięki czemu zaoszczędzisz dodatkową kwotę i karma dłużej wytrzyma.


Zapytania klientów


Nový dotaz