Ziarna pszenicy 10 kg

Kod towaru: 193
Waga: 10.1 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Ekonomiczna karma dla drobiu. Zapewnij zwierzęciu dostarczającą ilość wody pitnej. Pełny opis
W magazynie
20,00 Zł

Inne warianty produktu

Ziarna pszenicy 10 kg

Jest to ekonomiczna warianta karmienia drobiu. Skorzystaj z naszej oferty cenowej i zapewnij kurom oraz drobiu wodnemu odpowiednią paszę i dokonaj zakupu 20 kg pszenicy.

Pszenica jest jednym z najważniejszych źródeł białka, zawiera go więcej niż kukurydza i ryż. Światowa produkcja wynosi około 670 milionów ton w wielu różnych odmianach. Służy głównie do produkcji białego chleba, ale także do produkcji piwa pszenicznego i do karmienia drobiu na całym świecie.

Zboża są podstawą każdej diety z kurczakiem, ale co hodowca, inna opinia. Są jednak ważnym źródłem witamin i minerałów dla kur. Każda kura jest wymagający obiady, a tym samym zbudować najlepszą dietę, a czasami trwa dni.

Trochę historii

Pszenica jest poliploidalna z potrójnym podwójnym genem. Został wyhodowany z dzikich traw we wschodniej części Morza Śródziemnego lub w Etiopii i rozprzestrzenił się na całym Starym Świecie w okresie neolitu. Został sprowadzony do Ameryki przez hiszpańskich misjonarzy w XVI wieku. W XX wieku nowe odmiany w Europie wyparły wiele odmian regionalnych i żytnich, a dziś wykorzystują modyfikacje genetyczne, aby skrócić łodygi, ponieważ w przypadku nowoczesnych nawozów w przeciwnym razie urosłyby zbyt wysoko i połamałyby się .

Korzyści z pszenicy

  • przystępne dla każdego hodowcy
  • będzie spożywany przez cały twój drób
  • jeśli będzie właściwie przechowywany, będzie trwał przez rok
  • tanie źródło energii i witamin

Kiełki Pszenicy

Duże znaczenie ma porośnięte ziarno, zwłaszcza zimą, kiedy drób w śnieżnej i zamarzniętej glebie nie ma nic do jedzenia. Każdy zarodek zawiera wiele witamin i enzymów w celu zwiększenia wydajności każdej niosek lub młodego kurczaka. Ziarna porośnięte są bardziej miękkie i łatwe do strawienia dla drobiu. Z reguły kiełkują pszenica lub jęczmień.


Zapytania klientów


Nový dotaz