2x Mieszanka paszowa dla królika z antibiotikem VKK 18 kg

Kod towaru: 138
Waga: 36.2 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Mieszanka paszowa przeznaczona głównie do intensywnego wyżywienia brojlerów, królików. Dzięki antibiotiku nie jest prawidłowe dokarmianie aż do samego uboju. Pełny opis
W magazynie
97,99 Zł
79,84 Zł
(2,21 Zł / kg)

Inne warianty produktu

Mieszanka paszowa dla królika z antibiotikem VKK 2 x 18 kg

Skorzystaj z naszej oferty specjalnej, aby uzyskać 50 kg paszy. Dzięki czemu będziesz zaopatrzony na dłuższy czas, a z naszej strony dostniesz dostawę prosto pod klatkę krolików. 


Idealna dieta dla zdrowej hodowli królików. Przeznaczony dla królików ras mięsnych i brojlerów. Jest to kompletna granulowana mieszanka paszowa o działaniu przeciwkwasowym (naturalny preparat AdiCox). Zawiera mieszaninę ekstraktów roślinnych, które mają pozytywny wpływ na przewód pokarmowy w problemach kokcydiozy. Mieszanka jest produkowana w Czechach. Wszystkie nasze mieszanki paszowe dla królików mają minimalny okres przydatności do spożycia wynoszący 4 miesiące. Mieszanka paszowa jest wytwarzana bez użycia surowców pochodzenia zwierzęcego.

Mieszanina jest odporna na trawienie. Zapewnia lepsze wykorzystanie składników odżywczych zawartych w paszy. Poprawia wchłanianie trawienne w jelitach do krwioobiegu i tkanek limfatycznych. W niskich dawkach preparat ma pozytywny wpływ na skurcze jelit, zapobiega kolonii jelitowej i atonii.

Usuwa nieprzyjemny zapach jelita grubego, który wynika ze złego trawienia, zaburzeń czynności wątroby i nadmiernej dekarboksylacji cyklicznych aminokwasów. Mówiąc najprościej, dzięki temu jedzeniu masz najpierw zdrowego, a następnie doskonałego królika na talerzu.

Co to jest AdiCox?

Jest to lek przeznaczony do zapobiegania infekcjom wywołanym głównie przez Clostridum, Bacteroides i Mycoplasma. Zwykle powodują wzrost grzybów, kokcydiozy i pasożytów jelitowych.

Jakie są zalety tego karmienia?

  • żywienie królików
  • zapobieganie infekcjom i pasożytom
  • wysoka konformacja królików
  • gwarantuje doskonały smak mięsa
  • bez zamienników i tańszych produktów

Skład paszy

Otręby pszenne, mączka lucerny siewnej, owies, kwiat słodowany, jęczmień, słoma pszeniczna, mączka z nasion słonecznika częściowo obrana, suszona pulpa buraczana, węglan wapnia, chlorek sodu.

Karmienie

Używaj jako 100% paszy przez cały dzień z dużą ilością świeżej i czystej wody. Mieszanka paszowa nie jest ograniczona wiekiem. Możesz ją użyć w momencie gdy króliki zaczną jeść same.

Nasza rekomendacja

W przypadku tuczonych królików przerwać i wymienić ostatnie 7 dni przed ubojem karmić bez kokcydiostatyków.


Zapytania klientów


Nový dotaz