Gęś Landesa utuczona

Kod towaru: 93
Waga: 5 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Landesky staje na czele najpopularniejszych ras gęsi w historii. Gęsi nie kłamią, nie cierpią na choroby, dają doskonałe mięso i wątrobę. Pełny opis
Brak w magazynie

Zobacz dostępność

169,99 Zł
159,99 Zł

Przepraszamy, tego produktu nie można kupić w twoim kraju

Gęś Landesa utuczona

Gęś lądowa pochodzi z Francji. Hodowcy są popularni ze względu na szereg cech, które wyróżniają się na tle innych ras gęsi . Doskonała muskulatura , duża wątroba o doskonałym smaku, ograniczone ekspresje głosu , świetna witalność życia i paraliż chorób .

Główne cechy gęsi Landesa

  • Váh jest jedną z średnio ciężkich ras gęsi (gęś waży 6,5 kg, gąsior 7,5 kg).
  • Kolorowanki hodowcy często wybrany kolor dzikiej przyrody. Są również dostępne w kolorze białym.
  • Choroby są krótkie na Landesky, nie cierpieć z nich. Są to rasy odporne i wyjątkowo odporne o doskonałej witalności.
  • Szybki wzrost
  • Doskonała konformacja i duża wątroba przydają się wszystkim hodowcom. Mięso i wątroba są również chwalone przez prawdziwych smakoszy i nie poddają się ich smakowi .

Jak hodować gęsi i karmić

Tuczone gęsi mają taką wagę i wiek, że można je wysłać bezpośrednio do brytfanny i uzyskać pyszne pieczenie. Lub trzymaj gęsi, aby rozwijać własną hodowlę .

Landesky może składać do 40 białych jaj o masie około 170 g. Starsze mogą składać do 80 sztuk rocznie. Nie mają ochoty siadać na jajach, więc można wykluć pisklęta gęsie w wylęgarni .

Te i inne gęsi są świadkami ich pobytu na pastwisku i możliwości codziennego pływania po cieku wodnym . Do karmy używaj mieszanek paszowych i zboża. Jeśli zapewnisz gęsiom codzienny dostęp do wody , ich pióra nabiorą odpowiedniej jakości, a następnie możesz użyć ich do własnego użytku.


Zapytania klientów


Nový dotaz