NutriMix Królik 1 kg

Kod towaru: 45
Waga: 1 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

NutriMix Królik 1 kg jest odpowiedni dla królików na wszystkich etapach życia. Jest to suplement diety, który poprawia wykorzystanie spożywanego pokarmu i powoduje lepszy przyrost masy ciała. Dawkowanie: Rosnące króliki: 30-90 g / 10 sztuk / dzień, króliki w ciąży i karmiące: 60-120 g / 10 sztuk / d Pełny opis
W magazynie
11,99 Zł

NutriMix Królik 1 kg

Ten preparat jest odpowiedni dla królików na wszystkich etapach życia. Jest przeznaczony głównie dla malochowatów i małych hodowców. Jest to uzupełnienie normalnej diety, która poprawia wykorzystanie żywności i gwarantuje duży przyrost masy ciała. NutriMix jest również znany jako VitaMix. Nie zawiera środków przeciwkurczowych, dzięki czemu można go stosować do momentu uboju królików.

Korzyści

  • będzie wspierać zdrowie twoich królików
  • poprawia wykorzystanie paszy
  • gwarantuje zwiększenie przyrostu masy królika
  • ma pozytywny wpływ na mleczność kobiet

Jak prawidłowo dozować NutriMix

Karmić rosnące króliki 30–90 g na 10 królików w ciągu dnia. Króliki w ciąży i karmiących dawki od 60 -120 g przez 10 kawałki królika codziennie. Codziennie dodawaj NutriMix do mieszanki paszowej . Zapewnij również stały dopływ wody pitnej, np. W misce.

Skład

Witamina A, witamina D3, witamina E, witamina K3, witamina B1, witamina B2, witamina B6, witamina B12, niacynamid, pantotenian wapnia, kwas foliowy, biotyna, chlorek choliny, DL-metionina, wapń, fosfor, sód, żelazo, miedź , Cynk, kobalt, mangan, jod, selen.


Zapytania klientów


Nový dotaz