Przedłużenie padoku (uniwersalne)

Kod towaru: 426
Waga: 10 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

W naszym ogrodowym „parku dla zwierząt” znajdziesz idealne rozwiązanie dla wszystkich zwierząt domowych, które potrzebują ogrodzenia chronionego przed niebezpiecznymi drapieżnikami. Pełny opis
Brak w magazynie

Zobacz dostępność

465,57 Zł

Przedłużenie padoku (uniwersalne)

Drewniana obudowa dla kur , kaczek, gęsi i królików, którą można łatwo przenosić z jednego miejsca do drugiego, aby zapewnić stały dopływ świeżej trawy i przyjemny pobyt na świeżym powietrzu.

Połączenie drewnianej ramy i ocynkowanej siatki zapewnia stabilną, a jednocześnie lekką i łatwo przesuwalną konstrukcję obudowy. Dzięki bezproblemowemu ruchowi możesz zanurzyć się w zagrodzie ze stałym zapasem świeżej trawy, a jednocześnie chronić ozdobną część ogrodu przed zachłannymi pazurami lub nieśmiercionośnymi zębami gryzoni. Zawiasy zawiasowe znajdujące się w części obudowy umożliwiają łatwy dostęp do obudowy.

W przygotowanym kojcu można łatwo umieścić zarówno wspomnianego drobiu, jak i króliki, ale na pewno nie świnki morskie, żółwie i inne zwierzęta nie gardzą bezpiecznym pobytem na świeżym powietrzu.

Parametry zakresu:

  • Materiał Drewno / ocynkowane siatka.
  • Kolor. Naturalne drewno .
  • Miejsce docelowe Drób, gryzonie, zwierzęta domowe.
  • Wymiar 140 x 97 x 53 cm.
  • Gwarancja Dwa lata


Zapytania klientów


Nový dotaz