Hen Ayam Cemani

Kod towaru: 249
Waga: 5 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Czarna kura od dzioba do pazurów. Skarb wśród drobiu, który każdy hodowca chciałby mieć na podwórku. Czy ty też należysz do niego? Pełny opis
Brak w magazynie

Zobacz dostępność

201,99 Zł
157,99 Zł

Przepraszamy, tego produktu nie można kupić w twoim kraju

Hen Ayam Cemani

Ta egzotyczna kura jest jedną z najcenniejszych na świecie. Nazwa pochodzi od miejscowości Cemani w pobliżu Surakarty na wyspie Java . W Europie i nawet my jesteśmy już dobrze znani, a teraz macie również okazję zachowywać się jak czarna kura. Czarna kura to najbardziej hodowca na czeskim podwórku. Gatunek jest wśród wspieranie i walki ras, co powie o jej wygląd i charakter pionowej.

Opieka skarbów

Cémanka nie potrzebuje specjalnej opieki. Dobrze komponuje się z innymi kurczakami, nawet pod względem paszy. Cemanky należą do bardziej dociekliwych kur i nienawiści, które należy ograniczyć, na przykład w paszy lub wielkości wybiegu i kurnika. Dużo miejsca po prostu sprawia, że czują się dobrze. Postać jest raczej spokojna i zrównoważona, inne rodzaje kur nie przeszkadzają jej w pobliżu i nawet nie są wobec niej agresywne.

Jakie czarne karmić?

Naprawdę nie potrzebują czarnej paszy. Kury będą miały około 1 roku , więc najlepiej karmić je dla kur niosek , a następnie pszenicy, kiełkującego ziarna, zimą można tu dodać skwarki, a zwłaszcza dużo świeżej wody do picia. Cemanie mogą również samodzielnie znaleźć dużą część swojego jedzenia, jeśli stworzysz dla nich warunki, a obudowa będzie wystarczająco duża, ponieważ czarne perły lubią się podobać.

A jakie korzyści płyną z Cyganów?

  • Jajka Kura daje około 160 jaj rocznie. Kolor skorupy charakteryzuje się kremowym kolorem, a jaja nie będą ważyły więcej niż 45 g.
  • Mięso Chociaż dorosła kura waży około dwóch kilogramów, będzie to głupota. A mięso jest naprawdę czarne , podobnie jak dziób, pazury i grzebień tego metalowego piękna.


Zapytania klientów


Nový dotaz