2x Granulowane siano 10 kg

Kod towaru: 186
Waga: 5 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Naturalna obfita pasza. Pakowany w worki 10 kg. Nadaje się jako pokarm uzupełniający dla drobiu, ale także koni z problemami zdrowotnymi (trudności w oddychaniu, zepsute zęby), a także dla królików i małych gryzoni. Pełny opis
Brak w magazynie

Zobacz dostępność

59,99 Zł
37,43 Zł

Granulowane siano 20 kg

Siano nadaje się jako pokarm uzupełniający dla drobiu, koni z problemami zdrowotnymi (trudności w oddychaniu, zepsute zęby), a także dla królików i małych gryzoni.

Granulki są wytwarzane z wysokiej jakości roślin o dużych rozmiarach i siana i są pozbawione jakichkolwiek dodatków. Kanał w postaci granulek ma tę zaletę, do przechowywania w mniejszej objętości, traktuje się w czystej postaci ciepła i ma nieograniczoną utrzymać jakość i skład substancji odżywczych. Podczas produkcji odbywa się tak zwane wytłaczanie, tj. Obróbka cieplna surowca. Jest to delikatny sposób przetwarzania.

Zalety siana w granulkach

  • niska zawartość pyłu
  • ograniczenie niepożądanego występowania mikroorganizmów w paszy
  • wydłużony okres przechowywania pasz

GIF zszokowany królik


Wykorzystanie siana

  • jako pasza, szczególnie zimą, gdy świeża trawa nie jest dostępna

Plusy granulatu

  • oni naprawdę je lubią
  • łatwy w administrowaniu
  • króliki rosną za nimi szybciej
  • kobieta będzie w ciąży

Po co karmić siano?

Zimą, gdy nie ma możliwości pójścia po świeżą trawę lub pokrzywę, na pewno się przyda. Najważniejszym pokarmem królików domowych jest siano . Zawiera wystarczającą ilość błonnika , co jest bardzo ważne dla prawidłowej perystaltyki jelit. Przeżuwanie siana pomaga również regularnie zgrzytać zębami .

Powiedzieć, że jedynym właściwym sposobem żywienia jest nieograniczony dostęp do siana, to głupota. Podobnie twierdzenie, że przeciętny koń wystarcza na zdrowie 6 kg siana dziennie. Wypas lub siano jest najbardziej naturalną dietą dla koni i powinno stanowić podstawę racji każdego konia. Równie ważne dla koni, siano jest równie ważne dla królików .

Instrukcje karmienia i zastosowanie

Przed karmieniem konia zaleca się moczenie w ciepłej wodzie w stosunku 1: 2 (tj. 0,5 litra wody na 1 litr siana). Podczas karmienia królików nie jest konieczne namaczanie siana, wkładaj je bezpośrednio do budy dla królików .
Jeśli nakarmisz uszy sianem, na pewno znajdziesz też łóżeczko dla siana . Sprzedajemy w wariantach z wypełnieniem górnym lub bocznym.


Zapytania klientów


Nový dotaz