Siano granulowane 10 kg

Kod towaru: 185
Waga: 5 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Naturalna obfita pasza. Pakowany w worki 10 kg. Nadaje się jako pokarm uzupełniający dla drobiu, ale także koni z problemami zdrowotnymi (trudności w oddychaniu, zepsute zęby), a także dla królików i małych gryzoni. Pełny opis
Brak w magazynie

Zobacz dostępność

21,99 Zł

Siano granulowane 10 kg

Siano nadaje się jako pokarm uzupełniający dla drobiu, koni z problemami zdrowotnymi (trudności w oddychaniu, zepsute zęby), a także dla królików i małych gryzoni.

Granulki są wytwarzane z wysokiej jakości pasz siana o dużej objętości, głównie z lucerny i traw nasiennych i są wolne od jakichkolwiek dodatków. Zaletą granulowanego pokarmu jest to, że jest przechowywany w mniejszej objętości, jest poddawany obróbce cieplnej i ma czystą jakość i skład odżywczy w czystej postaci . Podczas produkcji odbywa się tak zwane wytłaczanie, tj. Obróbka cieplna surowca. Jest to delikatny sposób przetwarzania.

Zalety siana w granulkach

  • niska zawartość pyłu
  • ograniczenie niepożądanego występowania mikroorganizmów w paszy
  • wydłużony okres przechowywania pasz

Wykorzystanie siana

  • jako pasza, szczególnie zimą, gdy świeża trawa nie jest dostępna

Plusy granulatu

  • oni naprawdę je lubią
  • łatwy w administrowaniu
  • króliki rosną za nimi szybciej
  • kobieta będzie w ciąży

Po co karmić siano?

Zimą, gdy nie ma możliwości pójścia po świeżą trawę lub pokrzywę, na pewno się przyda. Najważniejszym pokarmem królików domowych jest siano. T zawiera dużo błonnika, który jest bardzo ważny dla prawidłowej perystaltyki jelit. Przeżuwanie siana pomaga również regularnie zgrzytać zębami .

Powiedzieć, że jedynym właściwym sposobem żywienia jest nieograniczony dostęp do siana, to głupota. Podobnie twierdzenie, że przeciętny koń wystarcza na zdrowie 6 kg siana dziennie. Wypas lub siano jest najbardziej naturalną dietą dla koni i powinno stanowić podstawę racji każdego konia. Równie ważne dla koni, siano jest równie ważne dla królików .

Instrukcje karmienia i zastosowanie

Przed karmieniem konia zaleca się moczenie w ciepłej wodzie w stosunku 1: 2 (tj. 0,5 litra wody na 1 litr siana). Podczas karmienia królików nie jest konieczne namaczanie siana, wkładaj je bezpośrednio do budy dla królików.
Jeśli nakarmisz uszy sianem, na pewno znajdziesz też łóżeczko dla siana. Sprzedajemy w wariantach z wypełnieniem górnym lub bocznym .


Zapytania klientów


Nový dotaz