Kukurydza z cętkami 10 szt. + 10 szt. Pierścieni GRATIS

Kod towaru: 114
Waga: 10 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Naprawdę pięknie zabarwiona kukurydza doda Twojemu podwórkowi odrobinę. Jest to bardzo popularna rasa dominująca, zarówno do hodowli, jak i do wysokiego zniesienia. Skorupa jest brązowa. Pełny opis
W magazynie
499,99 Zł
429,68 Zł

Przepraszamy, tego produktu nie można kupić w twoim kraju

Kurczak Cętkowany 10 szt. + 10 szt. Pierścionków GRATIS

Czy potrzebujesz odróżnić nową rasę od wieku lub wieku twoich kurczaków? Więc jesteś tutaj. Teraz damy Ci 10 000 pierścieni GRATIS za każde 10 sztuk kur .


Atrakcyjna młoda laska , która zazdrości wielu sąsiadom. Dosłownie zdobi twoje podwórko. Czasami jest również określany jako Dominator Splattered lub Dominant Pręgowany.

Czarno-białe pióra są przesiąknięte brązowymi i srebrnymi kolorami na szyi i skrzydłach. U zdrowych kur ich upierzenie jest jedwabiste.

Niewymagające ciche wrzosowiska odpowiednie dla dużych i małych gospodarstw. Dobrze radzi sobie również w miesiącach zimowych, w tym okresie kładzenie nie zmniejsza się znacząco.

Niektóre informacje na temat kur cętkowanych

  • Pochodzenie Jest naszym rodakiem i została wyhodowana w Czechach. Wcześniej zaliczany do rzadkich ras.
  • Waga Zwykle wynosi około 2,3 kg.
  • Zużycie paszy Codziennie zużywa około 125 g paszy.
  • Jajka Ma brązowy kolor skorupy i waży około 63 g.
  • Produkcja Może wytrzymać do 310 jaj rocznie dzięki wysokiej jakości karmieniu.
  • Powielanie Jest to hybryda, więc jeśli chcesz hodować dom dla tych Moorhen, kurczaki nie będą miały takich samych cech jak ich matka. Na przykład w wieku dorosłym nie osiągnęliby takiego układania.


Co robić po porodzie kur?


Nie musisz robić nic specjalnego, wystarczy dać im kilka dni na przyzwyczajenie się do nowego środowiska i zagubienie się w transporcie. Przygotuj je w słodkiej wodzie do picia i karmienia, najlepiej K3. Za kilka tygodni - maksymalnie 2 lub 3, rozprzestrzenią się, abyś nie wiedział, gdzie najpierw wskoczyć na jajko. Możesz także spróbować użyć plastikowego podkładu w obszarze składania, aby odkryć sekret plastikowego jajka, jeśli jeszcze go nie znasz.

Kury w żadnym wypadku nie są przyzwyczajone do kurnika i środowiska domowego.

Rada w podsumowaniu


Kolor kury nie przyciąga uwagi drapieżników, dlatego pasuje do podwórka, które znajduje się na skraju lasu (na przykład w przeciwieństwie do leghornek).

Jak zapewnić skuteczną ochronę przed szkodami? Dowiedz się więcej tutaj.


Zapytania klientów


Nový dotaz