Rybíz černý "Titania"

Kod towaru: RYBC1
Waga: 2 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Popularna czeska odmiana jesiennych jabłek. Owoce są bardzo słodkie, aromatyczne, nadające się do spożycia i przetwarzania. Pełny opis
Brak w magazynie

Zobacz dostępność

47,99 Zł

Przepraszamy, tego produktu nie można kupić w twoim kraju

Jabłoń "Champion" 

Jabłka „Champion” to przede wszystkim  czeska odmiana. Jest to późna odmiana jabłoni dojrzewająca jesienią. Są doskonałe zaraz po zbiorach i przy odpowiednim przechowywaniu przetrwają do późnej zimy. Ma wysokie regularne plony i rodzi młode drzewa. Owoce są średniej wielkości, okrągłe o czerwono-żółtym kolorze. Miąższ jest lekki, bardzo soczysty o słodkim smaku.


Jest wyjątkowo odporny na pleśń, mniej strupów, dlatego wskazane jest wybranie miejsca o dobrej cyrkulacji powietrza. Preferuje ciepłe lub średnio ciepłe miejsca i wilgotne, przepuszczalne gleby z dużą ilością składników odżywczych.
Jabłonie przycina się zimą, gdy usuwamy pionowe gałęzie i skracamy boczne. Główne owoce są na poziomo prowadzonym drewnie. Jest zapylany krzyżowo, dlatego potrzebna jest inna odmiana, która zapyla kwiaty. Zwykle mają dużą liczbę narybku, więc nadaje się do rozerwania w lecie. Jabłoń jest mrozoodporna.

Właściwości:

  • Zbiór: koniec września.
  • Owoce: większe,okrągłe.
  • Kolor owocu: zielono-żółta z czerwoną pręgą.
  • Kolor miazgi: żółto-biała.
  • Przeznaczenie: do natychmiastowego spożycia, zamagazynowania lub różnego rodzaju przetworów. 


Zapytania klientów


Nový dotaz