Hoduj francuskich elegans w postaci męskiej kaczki

Blog Opublikowano 20.04.2020

Ruiny bardzo przypominają wyglądem krzyżówkę, z której rasa ta pochodziła we Francji w XIX wieku. hodowane.

Pierwsze kroki wzburzenia na powierzchni ziemi

Francuscy rolnicy starali się krzyżować dziką kaczkę z kaczką domową, dopóki nie zdołali jej wyhodować. Od samego początku mieli problemy z niechęcią kaczki do siedzenia na jajach . Zaczęli więc używać sztucznej wylęgarni.

Napotkali inne nieoczekiwane pułapki z ruinami w drodze na rynek. Półdzikie kaczki nie czuły się komfortowo w zamkniętych wagonach i wszystkie dusiły się . Rolnicy nie chcieli zaakceptować straty i nadal przetwarzali dwudniowe zwłoki kaczek. Kaczki wyrzuciły i zastanawiały się, w jaki sposób to opóźnienie przyniosło korzyść mięsu .

Specjalny plecak na mięso

Od tego czasu ruiny były przechowywane przez dwa dni w chłodzie, a dopiero potem wyrzucone. Mięso jest podobne do dziczyzny i jest traktowane za pomocą specjalnej prasy. Przez nią przepycha szkielet bez piersi, nóg i wnętrzności. Z wyciśniętą krwią szef kuchni zagęszcza sos z wina porto, mocnego bulionu z kaczki, masła i cytryny. Następnie w końcowym wlaniu piersi i nogi.

Jeśli zjesz tę specjalność w hotelu Savoy w Londynie lub w restauracji La Tour d'Argent w Paryżu, otrzymasz specjalny certyfikat z numerem seryjnym kaczki, który zjadłeś. Dzięki tym dowodom wiemy, że kaczka o numerze 938 451 zjadła byłego prezydenta ZSRR Michaiła Gorbaczowa.

Rouánky znać kaczki dzikie tylko w ich mocy. Kierowcy ważą do 5 kg.

Specyfika hodowli

Ruánkám jak na pastwiskach , w pobliżu stawów, rzek i strumieni. Dostaną dużo jedzenia na własną rękę. Lubią kompost , w którym wykopują robaki i dżdżownice. Pozostała część paszy składa się z obranego posiłku, suchego chleba, owoców i warzyw.

Zważ do 5 kg kaczki w ciągu 4 miesięcy. Największym wyzwaniem w hodowli tych kaczek jest wykluwanie się, ponieważ zamieszki straciły naturalną ochotę na siedzenie na jajach.

Docenią również powierzchnię wody do krycia. Daj kaczkom witaminę E i trzymaj je w odmianie z jedną kaczką i dwiema kaczkami. Jeśli chcesz więcej kaczątek, możesz utrzymać dwa szczepy razem. Kaczki mają wysoki układ. Do 120 zielonkawych jaj o wadze 75 gramów rocznie. Ale nie usiądą na nich. Możesz liczyć na przybrane kaczki lub wylęgarnie sztuczne.

Dzięki ich dzikiemu kolorowi będą ozdobą Twojego podwórka. I dzięki jego mięsu ponownie najważniejszy punkt niedzielnego lunchu.