Uprość pierwsze kroki w hodowli kur

Blog Opublikowano 20.04.2020

Nie musi być kompletnym miodem, aby rozpocząć hodowlę kur. Wymaga dużo przygotowania i planowania.

Czy ci się to podoba, czy nie. Decyzja o hodowli kur to zobowiązanie . Zwłaszcza dla tych pierzastych piękności , które kupujesz w domu.

Dokładne przygotowanie = połowa sukcesu

Zanim cokolwiek zaczniesz, zastanów się dokładnie, jaką przestrzeń zarezerwujesz dla kur i, oczywiście, jakie wszystkie potrzeby musisz im zapewnić .

He Kury muszą mieć nie tylko miejsce do biegania, ale także dom, w którym codziennie spędzają noc, i miejsce, które pomoże im przetrwać każdą złą pogodę. Więc dobra kurnik .

Ns Aby kury mogły się dobrze rozwijać, muszą mieć odpowiednią dietę i regularnie je podlewać. Zapewni ci trochę komfortu, dając kury wodę w poidłach i karmiąc karmniki . W ten sposób woda i żywność będą dłużej utrzymywane w czystości, a tym samym świeże .

I w ostatnim momencie, kiedy wszystko jest przemyślane i gotowe, nadszedł czas, aby zdobyć kury . Jeśli jesteś kompletnym laikiem hodowlanym, zdobądź kury, które wybaczą ci błędy początkującego . Na przykład hybrydy . Charakteryzują się dużą odpornością i składaniem jaj , nawet jeśli nie mają całkowicie doskonałych warunków życia .

Dobre przygotowanie to połowa sukcesu, jeśli zdecydujesz się zdobyć kilka kurnych dziewcząt. Pomyśl dokładnie o wszystkim i przygotuj wszystkie swoje potrzeby. Pakiet dla początkujących hodowców będzie ci dobrze służył na początku.

Jak wszystko ułatwić

Jeśli nie wiesz dokładnie, który napój wybrać i która karma należy do najbardziej idealnych. Lub po prostu nie jesteś pewien, że pomimo starannego wyboru, kupisz odpowiednie potrzeby , istnieje dla Ciebie proste rozwiązanie. W postaci pakietów startowych dla hodowców .

Nie wiesz co to jest? Nieważne Jednym z takich zestawów jest idealny zestaw , który pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu przy wyborze indywidualnych potrzeb hodowlanych i paszy , dzięki czemu Twoje kury są jak najbardziej zadowolone od samego początku.

Pięć sztuk kur stanowi integralną część opakowania. I zwykle nie ma znaczenia, który wybierzesz dla swojego podwórka. Wszystkie należą do kur niosek , które mogą pozostać nawet w bardziej wymagających warunkach.

A co dalej?

Kupując pakiet, wygrywasz o połowę. Wszystko, co musisz zrobić, to przygotować ziemię i fajną kurnik . I oczekuj kurnika ze wszystkimi innymi potrzebami.

A więc hodowla dobrze! I domowe jajka osobno.