Co z kogutem, który atakuje ludzi?

Blog Opublikowano 20.04.2020

Dlaczego kogut cię atakuje? Lub innym, którzy odwiedzają jego „arenę bitwy”?

Problem, z jakim kogut ma ochotę walczyć, uwolnił 99,9% twojego zachowania. Nie oszukałeś koguta od samego początku. Nie wyjaśniłeś swoich pozycji . Jeśli kogut chce z tobą walczyć , to po prostu się przeciwstawia . Nie masz okazji poradzić sobie z wojownikiem z dnia na dzień, jeśli nie chcesz skręcić jego szyi .

Po pierwsze, do cholery, myśl, która prawdopodobnie przyjdzie ci do głowy, gdy wejdziesz na terytorium Roostera . „Dzisiaj wygram!” To nie jest właściwy sposób myślenia . Zobaczmy najpierw, co dzieje się w umyśle koguta, który się z tobą sprzeciwił.

Jak kogut myśli…

Cały problem Gró. Koguty myślą ogólnie po prostu.

  • Albo wezmą cię za kolejnego koguta, który wypycha ich na swoje terytorium,
  • albo nie biorą cię jak kutasa. W takim razie nawet cię nie atakują .


Pamiętaj, że inne zwierzęta, z którymi się styka, na pewno nie walczą (chyba że go nie zaatakują). Krowa, koza, kura ... w zasadzie nawet ich nie zauważy. Wie, że nie ma koguta, więc dlaczego miałby ich atakować?

Jeśli zaczniesz mieć zerwanie z kutasem, pamiętaj, że kiedy nadejdzie kolejna walka, to kogut. Nie ty

Kiedy nastąpi kolejne zerwanie między tobą a kutasem, kogut decyduje. Nie ty!

Wyróżnij się z kategorii: kogut

Ponownie odpowiedź jest dość prosta. Nie zachowuj się tak…

Co pozwala nam odpowiedzieć na problem, dlaczego powinieneś przestać myśleć, że jesteś mądrzejszy od swojego kutasa .

Zmień swoje zachowanie z niegrzecznego na dżentelmena. Kiedy kogut oceni, że zamierzasz zagrozić jego kurom, nie dorośniesz do niego. Wchodząc na wybieg , nie tocz się jak cylinder parowy w kierunku stada. Traktuj ich ostrożnie, wtedy nie poczują się zagrożeni. A kogut nie rzuci ci wyzwania.

Nosić kury i kogut łapówki . Wchodząc na wybieg, rzuć garść ziaren lub innych gadżetów, a kogut zapomni o potrzebie walki.

Pokaż Kohoutowi bez przemocy, kim jest ten dżentelmen i jakie jest jego miejsce dla ciebie. Stopniowo buduj pierwsze nieustraszone miejsce w formie bez użycia przemocy i intuicji. Nie zapominaj, że dzięki jedzeniu możesz stopniowo nakładać każde zwierzę.

Jeśli wejdziesz w kontakt z naprawdę zabitym wojownikiem, który pomimo najlepszych starań nie zrozumie, że ty i pozostali członkowie nie jesteście celem ataku, możecie wysłać takiego koguta do pieczenia. Jeśli tak, możesz spróbować szczęścia z innym dominującym kutasem z naszej oferty, który ma spokojny charakter.