Nowy produkt N.Ovo na rynku lub jaja dla wegan

Blog Opublikowano 20.04.2020

Czy to jest jajko? Czy to nie jest jajko? Gdzie leży granica między jajkiem kurzym a jajkiem wegańskim, które nie zawiera klasycznego białka i żółtka, które wszyscy znamy, i jak rozpoznać takie jaja? Jeśli do tej pory myślałeś, że jajko może być tylko jedno, to będziemy trochę wprowadzeni w błąd.

Świat nie jest już tym, czym był kiedyś i niestety, do cholery, maliny zmieniają się z dnia na dzień. Przez tę zmianę rozumiemy także sposoby odżywiania, które dotykają zwierząt lub stają się żywiołem, dzięki czemu można je ostatecznie przekształcić w produkt, który można spożywać. Weganizm odrzuca również jajka w swojej diecie: niezależnie od tego, czy nowe metody są prawidłowe, czy nie, pozostawiamy każdemu z was opinię, a dziś spojrzymy pod przykrywkę jaj, a konkretnie jaja dla wegan . Jak wygląda takie jajko i jak jest w ogóle wykonane? Pochodzi od kury i czy powinna nosić nazwę jajka?

Co to jest weganizm?

Weganizm można nazwać sposobem na życie, w którym w miarę możliwości odrzuca się wszelkie sposoby wykorzystywania zwierząt ze względu na żywność i produkty potrzebne do produkcji żywności, a także kosmetyki, ale także odzież i obuwie ludzkie . Ta „specjalna” koncepcja została wprowadzona w 1944 roku przez brytyjskich założycieli firmy o nazwie Vegan Society. „Zwykłym” konsumentom może się wydawać, że dieta wegańska nie jest bardzo urozmaicona i uboga w witaminy i minerały, ale nawet pod tym względem weganie i weganie prawdopodobnie mogą się zadowolić.

Jajka Wegańskie

Aby rynek usatysfakcjonował również wegan, na rynku pojawiła się największa brazylijska fabryka jaj z czymś wyjątkowym, a zatem jajkiem dla wegan i wegan. Jak powstaje takie „jajko”, skoro kura nie może go znieść i ma prawo w ogóle nosić nazwę jajka?

  • Skład Obecnie na rynku nie ma wielu zamienników jaj . Powiesz również, że robienie jajek innych niż kurczak to naprawdę wielka sprawa, nawet dla najbardziej doświadczonych profesjonalistów na świecie. Mantiqueirea, z siedzibą w Brazylii i produkująca najwięcej jaj w całej Ameryce Południowej, zaproponowała zatem nowość, która zawiera tylko skrobię grochową i substytuty roślin. W ten sposób można go całkowicie zastąpić klasycznym jajkiem .

Kurczak czy jajka wegańskie?

  • Imię Brazylijczycy nazwali produkt N.Ovo , co dosłownie oznacza „nowe jajko”. Klasycznie sprzedawany w opakowaniu karty - w platíčku sześć, dziesięć i trzydzieści sztuk. Zamiast skorupy stosuje się folię, z której zawartość jajka można łatwo i łatwo opróżnić.
  • Dostępność W tej chwili nie można kupić „jaj” na rynku . Naukowcy testują go obecnie, na przykład w omletach i jajecznicy. Premiera zarówno dla dużych sieci, jak i małych klientów powinna odbyć się jeszcze w tym roku . Więc nawet weganie i alergicy mają coś, na co czekają w tym roku.

Wegańskie jaja składają się w największym stopniu ze skrobi grochowej.

Krytyka konsumencka

Wraz z pojawieniem się czegoś nowego, zawsze znajdą się tacy, którzy natychmiast krytykują nowy produkt i przenoszą go do innego akademika, nawet bez wypróbowania go lub po prostu wysłuchania opinii osób, które mogą z niego skorzystać. Nie inaczej jest w tym przypadku. Dzisiejszy świat w coraz większym stopniu motywuje ludzi do dodawania do diety jak największej liczby produktów roślinnych i unikania produktów pochodzenia zwierzęcego . Wielu z nich uważa, że ten czyn poprawi ich zdrowie, a jednocześnie pomoże gestem środowiska.

A ty co myślisz Czy lubisz jeść jajecznicę rano i dobry kawałek mięsa w południe, czy próbujesz jajek bez żółtka i białka jaja, jak to zwykle wiadomo?