Jak pozbyć się szczurów w kurniku i wybiegu?

Blog Opublikowano 20.04.2020

Szczury Strach przed wszystkimi hodowcami kur. Ale nie martw się, pokażemy ci, jak kurnik i wybieg będą wolne od szczurów i szczurów za kilka dni.

Czy znajdujesz walczące szczury , szczury lub myszy, które zagrażają trzodom w padoku i kurniku jak walczące wiatraki? Heads up, hodowcy. Choć może się to wydawać beznadziejne, uwierz, że każdy problem ma rozwiązanie i ile razy naprawdę mało. Jak pozbyć się szczurów i innych gryzoni atakujących wasze niewinne kury i co naprawdę pomaga w ich zdarzeniu w pobliżu kurnika?

Głodny szczur

Zanim przejdziemy do sedna problemu, ważne jest, aby poznać podstawowe fakty na jego temat. Nikt nie może pokonać twojego wroga, jeśli go nie zna. Co wiemy o szczurach i szczurach?

 • Kilka szczurów produkuje do 2000 swoich potomstwa rocznie .
 • Szczury i szczury są stworzeniami nocnymi.
 • Mają twardsze zęby niż żelazo .
 • Wyciskają małe dziury i dziury.

Bezpieczna kurnik jest najważniejszym warunkiem ochrony kurcząt .

 • Szczury i szczury są nosicielami różnych chorób , roztoczy i salmonelli.
 • Mogą kopać głęboko i skakać na kilka metrów wysokości.
 • Mogą żyć bez wody dłużej niż wielbłąd.
 • Lubią praktycznie wszystko, co jest przeznaczone do spożycia na twoim podwórku.

„Okropne” miejsce

Jeśli chcesz raz na zawsze pozbyć się szczurów i szczurów w swoim ogrodzie, musisz zrobić kilka kroków naraz, w przeciwnym razie nigdy nie wygrasz wojny szczurów. Jak więc najlepiej przygotować się do walki?

 • Bałagan Szczury i szczury uwielbiają bałagan , więc jeśli dasz im świetne miejsce do życia, dlaczego mieliby chcieć odejść, prawda? Twoim pierwszym zadaniem będzie uczynienie z posiadłości i wokół kurnika i zagrody „okropnego” miejsca dla gryzoni - to znaczy, aby wyczyścić wszystkie śmieci i niepotrzebne rzeczy, które zgromadziłeś w ogrodzie przez całe życie.

Zbierz szczur mysz GIFchanel rat GIF autorstwa Young Thugkot szczur GIF

 • Otwory Otwory i otwory w wybiegu lub kurniku są niedozwolone. Jeśli masz okazję mieć kurnika na nogach , zatrzymaj go, ponieważ szczury nie lubią wspinać się pod górę. Wybierz siatkę wokół zagrody, aby miała jak najmniejsze oko, przez które ani szczury, ani szczury nie mogą przejść.
 • Kompost Oprócz kur i kaczek większość mieszkańców wioski ma także kompost. Ale szczury i szczury uwielbiają kompost, więc co z tym? Nie musisz pozbywać się kompostu, po prostu musisz go mieć, aby gryzonie były zabezpieczone, aby ich nie przyciągały. Idealnym rozwiązaniem są pojemniki na kompost , które zamykają się, a pozostałości w nich kompostują dalej i nie dają szczurom ani szczurom szansy na ich penetrację.
 • Kolekcja jajek Zarówno szczur, jak i szczur wolą jajka na twardo niż surowe, jednak jeśli gryzonie są głodne przez ponad tydzień, zjadają również te surowe . Dlatego nikt nie pozostawi złożonych jaj w gnieździe dłużej niż to konieczne. Jajka zbieraj głównie na noc , właśnie to zachwyca szczury.

Plandeka chroni twoje stado przed głodnymi szczurami jest numerem jeden.

Wojna się zaczyna

Ostatnim krokiem w pozbyciu się szczurów lub szczurów w ogrodzie może być to, jeśli oczyszczenie bałaganu i zabezpieczenie dziur nie pomogło.

 • Cat. Dobry kot, który lubi polować na myszy, jest najlepszą obroną przed zbliżającymi się szczurami i szczurami. Koty nie tylko lubią polować na wszystkie gryzonie, ale ich zapach pomoże również przekonać szczury i szczury, że po prostu nie będą domem w twoim ogrodzie.
 • Wywrotka Przynęta, która naprawdę działa na szczury w każdej sytuacji. Przechylenie jest wykonane z trwałego cynku ocynkowanego, dzięki czemu jest odporne na korozję i dlatego można je ustawić na zewnątrz . Pułapka działa przez jedne drzwi zamykające wejście, gdy tylko szczur wejdzie w klapę, a drugie drzwi mocno dociskają, aby zabezpieczyć klapę przed otwarciem. Zwierzę nie ucieknie, nawet jeśli wywrotka się wywróci. A to, co zrobisz z chwytaniem zwierzęcia, zależy od twojego sumienia.
 • Jed. Uwaga na truciznę, powinna to być ostatnia deska ratunku dla szczurów. Jeśli szczur lub szczur zje truciznę, a następnie umrze gdzieś po drodze od zagrody, może ją spożywać twój kot, pies, a nawet kura, a ty stracisz zwierzęta domowe, a nawet kury, którą pierwotnie chciałeś ocalić przed śmiercią, niezależnie od tego, że przez lata wiele gryzoni jadowych od dawna rozwinęło układ odpornościowy .

Życzymy wam, abyście nie brali udziału w żadnej poważnej wojnie ze szczurami i szczurami, a gryzonie te unikały waszego ogrodu dużym łukiem, a jeśli zdarzy się, że szczur przyjedzie do was, dzięki radie kurze, z pewnością będziecie w stanie go szybko zneutralizować.