Robimy huśtawka dla kur

Blog Opublikowano 20.04.2020

Nawet kury lubią cieszyć się zagrodą. Kto nadal chciałby rozejrzeć się za innymi kurami i martwić o nudę.

Czy Twój kot zwykle przeskakuje przez drzewa w ogrodzie i czasami zachowuje się tak, jakby miał w sobie kawałek małpy? Nie martw się, ona nie jest szalona. Po prostu chce radośnie cieszyć się swoją szaloną kocią duszą, niczym więcej. Twoje kury też . Kto zawsze chętnie produkowałby kilka metrów kwadratowych i szukał czegoś do jedzenia na ziemi, o czym zapomniał inny kolega z kurczaka. Czasami chce również wymyślić wiele radości dla twoich kur, aby nie nudziły się i nie angażowały w problem zwany kanibalizmem kur . Robiąc dziewczęta huśtawką z kurczaka, zapewnisz im doskonałą zabawę przez kilka godzin dziennie, a także będzie dla nich piękny spektakl.

Koniec nudy

Opustoszały obszar na wybiegu , brak chrząszczy i dżdżownic, to pewna nuda dla twoich kur. Niestety nie każdego dnia dochodzi do oświecenia, a czasem hołd dla trawy na wybiegu i możliwości grabienia są nieliczne, więc kury zaczynają się nudzić, gryźć się nawzajem, a czasem może osiągnąć taki etap, że kanibalizm rozprzestrzenia się w dużym stopniu. Oprócz innych przerywników nudy i pomysłów na rozrywkowe kury, takich jak jabłko na sznurku , wieża widokowa lub lustro, huśtawka z kurczaka okazała się również cenna wśród hodowców. Kolejna rzecz, która nie nudzi szansy.

Dzięki huśtawce twoje kury będą cieszyć się radością z ziemi.

Będziesz potrzebować

Wykonanie huśtawki dla pań z kurczaka z rzeczy, które prawdopodobnie wszyscy masz pod ręką w domu, z pewnością będzie zabawą dla całej rodziny, którą zamierzasz zaangażować w jej budowę. Czego potrzebujesz, aby go zbudować?

  • Około metrowego okrągłego drewna .
  • Trzy metry grubsza lina.
  • Licznik i nożyczki.
  • Wkręty do drewna
  • Wiertarka akumulatorowa.
  • Drabina
  • Kolejna para zręcznych rąk.

Czy jesteś gotowy na wszystko? Więc możesz zacząć.

Zrobione raz lub dwa

Wykonanie huśtawki z kurczakiem nie jest skomplikowane , a będziesz mieć pod ręką wszystkie niezbędne rzeczy w domu, więc nie musisz liczyć na dodatkowe wydatki. Zrobisz defacto swing za darmo. A jak

Najpierw wybierz drzewo, na którym następnie umieścisz huśtawkę.
Pozbądź się gałęzi, aby żadne kawałki gałązek nie zraniły twojej kury .
Teraz wywiercić na obu końcach otwory branży, tak aby mogły być poprowadzone przez liny.
Dowiedz się, jak długo powinna trwać huśtawka.
Zmierz i odetnij resztę liny.

huśtawka z kurczaka GIFkurczak GIFweeeee GIF

⑥ Przeciągnij liny przez otwory i zrób właściwe węzły .
Upewnij się, że obie liny mają tę samą długość, aby huśtawka nie zwisała krzywo.
⑧ Wejdź po drabinie na drzewo i umieść na nim huśtawkę za pomocą węzłów.
Spróbuj huśtawka , po prostu huśtawka .
Jeśli będzie trwało, zachowa twoje kury.

Czy praca się powiodła? Teraz z pewnością każdy z was czeka niecierpliwie, aż pierwsza kura wskoczy na huśtawkę i zacznie huśtać się. Jeśli nie lubisz czekać, spróbuj najpierw i pokaż swoim dziewczynkom, jak to zrobić.