Patrząc wstecz na grudzień

Blog Opublikowano 20.04.2020

Kolejny miesiąc za nami i wszyscy przeszliśmy na rok 2019. Ale co sprawiło, że grudzień był interesujący dla kury i co przyniosło ci, naszym lojalnym klientom?

Ostatni miesiąc ubiegłego roku jest już nad nami. Przyznaj się, czy podjąłeś jakieś postanowienia na nowy rok? Kura tak, i niewiele. W przyszłym roku na pewno możesz na nas polegać i wierzyć, że przygotowaliśmy dla Ciebie najbardziej atrakcyjne wiadomości , które chcesz wiedzieć teraz. Ale wrócimy do grudnia. Co sprawiło, że grudzień był interesujący dla ciebie i dla nas, a co stało się z Slepičářem?

Świąteczne zawody

W dniach 5–18 grudnia w Slepičářu odbyły się wielkie zawody świąteczne . Walczyliśmy o sto sześć. Niektóre zadania były mniej skomplikowane, inne zajęły ci sporo czasu. Na przykład zapytaliśmy, ile artykułów było na naszym blogu w danym dniu podczas całej działalności naszego e-sklepu. Pierwsza odpowiedź pojawiła się w komentarzu na Facebooku za prawie minutę, ale była błędna. Musieliśmy chwilę poczekać na właściwy i uwierzcie nam, nie mieliśmy już nawet nadziei, że uda ci się wykonać zadanie. Ale wierni fani naszej witryny nie zawiedli się. Na koniec zawodów rozdaliśmy kupony upominkowe o łącznej wartości 11 500 CZK pięciu najlepszym graczom, którzy zgromadzili najwięcej punktów w tym czasie.

Kupony upominkowe, które trafiły do pięciu zwycięzców.

Nowe domy królików

Że domy królików na czeskich dworach pojawiają się coraz częściej, być może nic z tego, więc w grudniu Slepičář bardzo starał się zaspokoić nawet namiętnych hodowców uszu i w swojej ofercie umieścił kilka domów królików. Jakich ładnych elementów możesz się spodziewać i możesz teraz kupić od nas?

  • Lokalizacja Możesz umieścić budkę dla królików w dowolnym miejscu na swoim podwórku lub w ogrodzie, umieszczając ją bezpośrednio na ziemi lub stojąc na własnych nogach. Ci, którzy mają nierówny teren, zwykle wybierają opcję nóg . Hodowca, który nie ma nieregularności na lądzie, może umieścić budkę królika bezpośrednio na trawniku.
  • Z padokiem. Czy chcesz zapewnić swoim owłosionym ładunkom więcej świeżego powietrza i przestrzeni do relaksu? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, a mianowicie króliczą klatkę z podwójną obudową . Jest to stabilny model z otwieranymi dachami dla lepszego czyszczenia i obchodzenia się z królikami.

śnieżna zima GIF autorstwa PBS Digital Studioswoda GIF

  • Ilość długopisów Czy posiadasz małą grupę królików? Na pewno spodoba ci się królicze gniazdo z mniejszą liczbą piór , które możesz przenosić z miejsca na miejsce bez większych problemów. Ale nawet dla tych, którzy uwielbiają uszy i zatrzymują je, Slepičář pomyślał duży i ma dla ciebie dwukondygnacyjny domek dla królików , w którym na pewno nie zabraknie miejsca.

Więcej świeżego powietrza

Każdy hodowca drobiu, który poważnie podchodzi do swojej hodowli i jest odpowiedzialny, życzy swoim kurom wszystkiego najlepszego. Dlatego kura postanowiła cię zadowolić, zwłaszcza twoje dziewczynki, i dlatego w swojej ofercie umieściła klatki zewnętrzne dla drobiu . Dlatego wszyscy wiemy na pewno, że tylko wystarczająco duże pomieszczenie na świeżym powietrzu zapewni Twojemu drobiu możliwość zgrabiania na zewnątrz, abyś mógł później cieszyć się wysokiej jakości składanymi jajami. A jeśli skorzystasz z naszej oferty i zastosujesz kod rabatowy „bieg” przy zakupie , otrzymasz 10% rabatu na całkowitą cenę biegu.

Nowości na naszej stronie - woliery, klatki zewnętrzne i domki dla królików

Kolorowe pióro

Przez długi czas Slepičář decydował, czy uwzględnić w swojej ofercie woliery dla ptaków ozdobnych . W końcu zgodził się to zrobić, aw połowie grudnia w sklepie internetowym pojawiły się woliery papugi. Możesz teraz wybierać spośród trzech rozmiarów i rodzajów klatek. Woliery są przeznaczone do użytku wewnątrz i na zewnątrz i zawierają szereg udogodnień i gadżetów zarówno dla hodowców ptaków ozdobnych, jak i piór.

Nie możesz się doczekać, co przyniesie następny miesiąc w Slepičářu? Uwierz, że będzie to prawdziwy klejnot. Mała pomoc dla ciebie. Co jeśli zaoferowalibyśmy Ci inne opcje, wybierając transport do Ciebie zamówionych towarów, co powiesz?