Pakiet karmienia

Kod towaru: 410
Waga: 30 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Podstawowy pakiet paszowy do tuczu małych gąsienic i kaczek, z którego korzysta każdy właściwy hodowca. Pakiet zapewni lepszy rozwój i wzrost małych kaczątek i gąsienic. Pakiet zawiera: 1 x karma dla kaczek i gęsi VKCH1 10 kg, 1 x karma dla kaczek i gęsi VKCH2 18 kg, 1 x Supervit D, 1 x biała Pełny opis
W magazynie
145,99 Zł

Inne warianty produktu

Pakiet do karmienia kaczek i gęsi

Pakiet paszowy jest wyimaginowaną kulą dla początkujących hodowców, którzy czekają na paszę dla małych gąsienic lub kaczek i nie wiedzą, co dla nich jeść i jak dbać o małe stworzenia, aby z nich wyrosły. Wybraliśmy dla Ciebie takie towary, które należą do podstawowego wyposażenia pasz i witamin dla udanej hodowli drobiu wodnego. Teraz trzeba dobrze dobrana miski na wodę słodką i podajnika. Dzięki korzystnemu pakietowi oczywiście zaoszczędzisz znaczne pieniądze.

Zawartość pakietu startowego:

Parametry pakietu:

Mieszanka paszowa dla gęsi i kaczek VKCH1 10 kg dzięki tej paszy początkowej karmimy kaczki od pierwszego dnia do trzeciego tygodnia życia , kiedy przechodzimy na mieszankę paszową VKCH2.

Mieszanka paszowa dla gęsi i kaczek VKCH2 18 kg Karma przeznaczona dla starszych zwierząt od 22. dnia życia . Zapewnić wystarczające zaopatrzenie w wodę w pojeniu lub misce.

Podawanie produktu Supervit D promuje prawidłowy wzrost i rozwój młodego drobiu. Ponadto poprawiasz obronę i odporność na różne choroby.

Koncentrat białka jakość koncentratu białek w hodowli i hodowli drobiu, w pierwszej fazie, która biegnie do 3 tygodni. Przeznaczony do racji żywieniowych. Ze względu na zawartość azotu u kurcząt brojlerów osiągniemy wystarczający wzrost w najważniejszej fazie wzrostu.

Drób Mikros z witaminowo- mineralnym pokarmem z witaminami do chowu i tuczu kurcząt, kaczek, piskląt gęsich i indyków.


Zapytania klientów


Nový dotaz