4x Mieszanka paszowa dla królika z antibiotikem VKK 18 kg

Kod towaru: 140
Waga: 72 kg
Punkty: 0,00

PROMOCJA OGRANICZONA

Mieszanka paszowa przeznaczona głównie do intensywnego wyżywienia brojlerów, królików. Dzięki antibiotiku nie jest prawidłowe dokarmianie aż do samego uboju. Pełny opis
W magazynie
248,89 Zł
157,35 Zł
(2,19 Zł / kg)

Inne warianty produktu

Mieszanka paszowa dla królika z antibiotikem VKK 4 x 18 kg

Skorzystaj z naszej oferty opakowań zbiorczych, a my postaramy się o dostwę prosto pod klatkę królików. 

Idealna dieta dla zdrowej hodowli królików. Przeznaczony dla królików ras mięsnych i brojlerów. Jest to kompletna granulowana mieszanka paszowa o działaniu przeciwkwasowym (naturalny preparat AdiCox). Zawiera mieszaninę ekstraktów roślinnych, które mają pozytywny wpływ na przewód pokarmowy w problemach kokcydiozy. Mieszanka jest wytwarzana w Czechach. Wszystkie nasze mieszanki paszowe dla królików mają minimalny okres przydatności do spożycia wynoszący 4 miesiące. Mieszanka paszowa jest wytwarzana bez użycia surowców zwierzęcych.

Co to jest AdiCox?

Jest to lek przeznaczony do zapobiegania infekcjom wywołanym głównie przez Clostridum, Bacteroides i Mycoplasma. Zwykle powodują wzrost grzybów, kokcydiozy i pasożytów jelitowych.

Jakie są zalety tego karmienia?

  • żywienie królików
  • zapobieganie infekcjom i pasożytom
  • wysoka konformacja królików
  • gwarantuje doskonały smak mięsa
  • bez zamienników i tańszych produktów

Skład mieszaniny

Otręby pszenne, mączka lucerny siewnej, owies, kwiat słodowany, jęczmień, słoma pszeniczna, mączka z nasion słonecznika częściowo obrana, suszona pulpa buraczana, węglan wapnia, chlorek sodu.

Karmienie

Używaj jako 100% karmy przez cały dzień z dużą ilością świeżej i czystej wody z miski. Miesznka paszowa nie jest ograniczona wiekiem. Możesz ją użyć w momencie, gdy króliki zaczną jeść same.


Zapytania klientów


Nový dotaz